tanie przesyłki
kurierskie
  • ilość:
  • wartość:
  • 0 szt.
  • 0,00 zł

zamów kuriera

Prosze wybrać firmę kurierską: * DPD FedEX GLS Inpost Kurier
ORLEN Paczka Inpost Paczkomaty
Wybrany przewoźnik:
Nadawca
Adresat
Parametry paczki

Uwaga! Zaniżenie wymiarów oraz wagi przesyłki a także innych informacji dotyczących jej parametrów może spowodować dodatkową dopłatę również po wykonaniu usługi.

Ważne! Właściwie określ gabaryt przesyłki dla usługi Inpost paczkomaty. Przed nadaniem dokładnie zmierz przesyłkę ponieważ w przypadku zmiany gabarytu przez przewoźnika zostanie naliczona dodatkowa opłata zgodnie z cennikiem.

PACZKA    
KOPERTA    
PALETA    
(długość)
(szerokość)
(wysokość)
+ -
Informacje dodatkowe

Uwaga! Odbiór przesyłki przez kuriera Inpost jest dodatkowo płatny. Koszt naliczany tylko do pierwszej przesyłki dziennie to 5 zł (brutto). Możesz złożyć zamówienie bez tej dopłaty i nadać przesyłkę w Punkcie Obsługi Przesyłek Inpost lub paczkomacie, w tym celu zaznacz poniższą opcję 'Nie wzywaj kuriera'. W przypadku zaznaczenia opcji nie wzywaj kuriera i jednak nadania paczki u kierowcy Inpost otrzymasz opłatę za odbiór w późniejszym terminie zgodnie z cennikiem usług dodatkowych.

Ważne! W polu miejscowość lub kod pocztowy adresata, wprowadź dane właściwe dla 'Punktu docelowego', aby system prawidłowo wyświetlił punkty docelowe.

Opcje dodatkowe
Cena

panel
logowania

Zaloguj się dla uzyskania pełnej funkcjonalności serwisu

zamów
kuriera

zamów

szybki
kontakt

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń chętnie odpowiemy.

Zadaj pytanie on-line +48 570 610 030 

nasi
partnerzy

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.

X
Serwisy kurierskie